Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Графік роботи з 8:00 до 20:00 без вихідних
+38 (096) 733 73 30 +38 (099) 733 73 30
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Насіння кукурудзи

У наш час кукурудза, як і багато інших сільськогосподарські культури, є значимим елементом в аграрному сегменті України. Вона має високу харчову цінність і, в залежності від сорту, може бути використана в якості корму для тварин, для домашнього вжитку, а також як сировина для виробництва певних ліків. На ринку представлені різні насіння кукурудзи, які дають різний урожай.

Види кукурудзи

Звичайна або посівна культура - найпоширеніший представник злакових. Даний вид має свої підвиди, що залежить від типу насіння, тому можна виростити різні сорти культури:

  • цукрова - дуже солодка культура, прародителька різних гібридів;
  • восковидная - шкірка зерен відрізняється гладкістю і матовістю;
  • крохмалиста - відрізняється якістю плодів, які використовуються для кукурудзяного крохмалю;
  • лопається - з неї отримують попкорн за рахунок лопания зерен при нагріванні.

Також відомі інші сорти даного культурного рослини, які також можуть схрещуватися між собою.

Посів насіння і норми висіву

Частим вибором для посіву стають насіння солодкої цукрової кукурудзи, яка займає значний відсоток в економіці країни. Насіння кукурудзи рекомендується садити в грунт з добривами, прогріту не менше ніж на 12 градусів, з розрахунку 20 г на 1 м2. Щоб домогтися швидкого проростання, їх можна замочити теплою водою, погром їх кілька днів на сонці. Кінець квітня - сприятливий період для початку посіву. При виборі ранніх сортів культури їх рекомендується сіяти густіше.

Обробка, догляд за пагонами, збирання врожаю

Після висіву і проростання сходів варто завершити боротьбу з рештою бур'янами за допомогою розбризкування гербіцидів, що також широко доступні у продажу. Набагато складніше завдання - знищити шкідників, які атакують пагони і кореневу систему. Найнебезпечнішими серед них є гусениці, жуки-черниши, дротяники, а також метелики. Найбільш ефективний метод боротьби - застосування інсектицидних речовин.

При складанні врожаю аграріям доводиться відмовитися від жатки кукурудзи комбайном, що обгрунтовано Міжрядна відстанню культури. В такому випадку застосовуються приставки як вузькоспеціалізоване засіб для збору кукурудзи. Щоб домогтися гарної врожайності, рекомендуємо купити насіння на нашому сайті від визнаних виробників, які пропонують свою продукцію за вигідною ціною.