Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
+38 (096) 733 73 30 +38 (099) 733 73 30
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Фунгіциди Картопля

Картопля — одна з найпоширеніших сільськогосподарських культур, що вирощуються в Україні. Для захисту цього виду рослин від хвороб існує багато засобів та агротехнічних прийомів. Пропонуємо купити у нас фунгіциди для картоплі — речовини, обробка якими ефективно допоможе зберегти урожай неушкодженим. Наш інтернет-магазин приймає замовлення на товари оптом та вроздріб з будь-якого регіону країни. Для купівлі саме в нашій компанії засобів боротьби з хворобами рослин є вагомі аргументи: невисока ціна, оперативна доставка та значний асортимент.

Подробиці наших пропозицій

Ми представляємо широкий вибір препаратів з різними властивостями. В залежності від стадії розвитку рослин застосовують контактні або системні засоби боротьби з їхніми хворобами. По характеру дії фунгіциди на картоплю можна поділити на наступні категорії:

  • імуностимулюючі;
  • захисні;
  • лікуючі.

Імуностимулючі речовини застосовуються для обробки посівного матеріалу та попереджають виникнення хвороб. Захисні препарати подавляють розвиток збудників захворювань рослин, а лікуючі застосовуються в разі появи ознак інфекції. Ціна на фунгіциди для картоплі залежить від наступних чинників:

  • типу та концентрації діючої речовини;
  • препаративної форми;
  • виду упаковки та розміру фасування;
  • бренду виробника.

Кожен препарат в нашому каталозі має опис властивостей та правил застосування, що дозволяє зробити раціональний вибір. Хочете виростити здоровий урожай картопляних бульб? Застосуйте фунгіциди для картоплі, ціна яких доступна для кожного, а ефективність доведена практикою. Купити препарати у нас не складніше, ніж в звичайній крамниці. 

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.