Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Графік роботи з 8:00 до 20:00 без вихідних
+38 (096) 733 73 30 +38 (099) 733 73 30
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть
Гербіциди Укравіт

Гербіциди Укравіт - надійні захисники культурної рослини.

Гербіциди відносяться до препаратів хімічного походження, здатних знищити непотрібну рослинність. Вони чудово зарекомендували себе, як надійні помічники при вирощуванні різних культур в сільському господарстві. З їх застосуванням вдалося істотно збільшити врожайність. Гербіциди Укравіт при правильному застосуванні є повністю безпечними препаратами, здатними дієво знищити бур'яни. Це препарати нового покоління, вироблені за унікальними технологіями. Вони малотоксичні.

Класифікація гербіцидів

За типом впливу на шкідливе рослина гербіциди Укравіт бувають:

- Суцільні. Цей тип препаратів вбиває будь-які рослини на оброблюваної поверхні. Вони застосовуються на площах після збирання, парах або до появи перших паростків культури;

- Виборчі. Такі препарати

...
Грунтові гербіциди

Застосування ґрунтових гербіцидів у сільському господарстві.

Грунтові гербіциди - це препарати, які вносяться на поверхню грунту. Такі засоби захисту рослин мають хімічне походження. Вони чудово зарекомендували себе як ефективні препарати. Грунтові гербіциди допомагають боротися з шкідливими рослинами в кращому ступені. Вони малотоксичні і не роблять впливу на навколишнє середовище.

Принцип застосування захисних засобів нового покоління

Грунтові засоби захисту використовують до появи паростків культурного рослини. Принцип їх дії криється в створенні так званого екрану. Потрапляючи на грунт, гербіцид споруджує захист. Бур'яни при активному зростанні доходять до такого екрану і гинуть. Вони впливають на бур'яни методом проникнення в листочки. З їх допомогою

...
Гербіциди суцільної дії

Використання гербіцидів суцільної дії.

Засоби захисту, які відносяться до групи гербіцидів, мають хімічне походження і здатні знищити всю зелену масу рослин відносяться до суцільним. Вони допомагають боротися з бур'янами з великим успіхом. При таких обробках знижується кількість механічних обробок, грунт не піддається ерозії.

Що означає гербіцид суцільної типу

Суцільне дію препаратів для захисту культур полягає в їх повне знищення рослинності. Це речовини хімічного походження нового покоління. Всі вони пройшли детальну перевірку і безліч випробувань. Гербіциди суцільної типу дозволені до використання.

Гербіциди суцільної дії прекрасно поглинаються листочками бур'янів і швидко поширюються по всій рослині. Такі препарати сприяють знищенню бур'янів повністю. Повна

...
Гербіциди для кукурудзи

Застосування гербіцидів на кукурудзі.

Кукурудза вже давно зайняла значне місце в сільському господарстві. Її використовують в їжі, вона йде на корм тваринам. Кукурудзу по праву називають царицею полів. Але вирощування її вимагає певних знань. Звичайно ж якщо мова йде про істотні площах.

Вирости міцним рослина в даний час допомагають засоби захисту рослин. Не останнє місце серед них займають гербіциди.

Гербіциди - це засоби захисту рослин хімічного походження, які допомагають впоратися з бур'янами, тим самим забезпечуючи культуру достатньою кількістю сонця, вологи і поживних речовин. Застосування гербіцидів сприяють збільшенню врожайності. Адже вони покликані допомагати фермерам.

Класи гербіцидів для кукурудзи

Всі гербіциди для

...
Гербіцид для соняшника

Гербіцид для соняшника.

Очистити площу, засмічену великою кількістю шкідливих рослин, можна за допомогою гербіцидів. Ці хімічні препарати дозволяють значно знищити бур'яни і забезпечити рослини необхідними природними компонентами - сонцем, вологою, наявністю мінеральних речовин.

Особливо в застосуванні гербіцидів потребує соняшник. Це культура з пізніми сходами і період активного росту у неї припадає на значно пізня година, коли бур'яни вже господарюють в повній мірі. Як правило гербіциди, які використовуються для захисту рослини сонця діляться на:

- Общеістребітельние. Ці препарати використовуються для обробки площ в осінній період, коли поле прибрано. Також ці кошти можна застосовувати навесні за 14 днів до посіву соняшнику. Общеістребітельнимі

...