Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
+38 (096) 733 73 30 +38 (099) 733 73 30
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Фунгіциди Пшениця

Ураження хворобами значно знижує врожайність пшениці та якість зерна. Найефективніший спосіб запобігти захворювань — комплексне застосування фунгіцидних препаратів. Пропонуємо купити фунгіциди для пшениці в компанії «Гектар». Наш інтернет-магазин продає оптом та вроздріб продукцію відомих виробників. Невисока ціна та оперативна доставка роблять вигідним замовлення з будь-якого місця. В особливо широкому асортименті представлені в нашому каталозі фунгіциди для озимої пшениці, яка є найбільш розповсюдженою культурою в Україні.

Нюанси вибору

В залежності від виду збудників хвороби препарати мають різні діючі речовини. Зазвичай першу обробку рослин проводять при появі перших ознак захворювання в період вегетації — з початку кущіння до кінця колосіння. Фунгіциди для пшениці виготовляються у вигляді концентратів наступних форм:
  • мікроемульсій;
  • суспензій;
  • порошку, що змочується;
  • колоїдного розчину.

Більшість препаратів, що пропонуються в нашому каталозі, характеризуються високою проникною здатністю, і тому швидко всмоктуються вегетативними частинами рослин на тривалий термін. Фунгіциди для озимої пшениці мають широкий спектр дії і запобігають ураженню багатьма хворобами, тому можуть використовуватись для захисту багатьох культур. Ціна в основному залежить від концентрації і типу діючої речовини.

Кожний препарат в нашому магазині супроводжений чітким описом спектра дії, всіх особливостей та рекомендаціями по застосуванню, що дозволяє легко зробити оптимальний вибір. Особливо важливою є інформація щодо сумісності хімікату з іншими речовинами, завдяки чому можна обрати найбільш зручний спосіб застосування. Наприклад, разом з регуляторами росту або рідкими добривами. Шукаєте ефективний захист пшениці від хвороб? У нас є препарати проти будь-яких захворювань! У нас легко купити фунгіциди на пшеницю, ціна яких невисока, а ефективність доведена практикою.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.