Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
+38 (096) 733 73 30 +38 (099) 733 73 30
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть
Фас інсектицид

Використання інсектициду Фастак (ФАС).

Інсектицид ФАС випускається у вигляді концентрату. Це препарат нового покоління, який захищає культурні рослини від шкідливих комах. ФАС є дієвим проти багатьох видів, його можна використовувати в момент приготування бакових композицій. Він сумісний з безліччю інших засобів захисту. Але перед приготуванням комплексного розчину все ж необхідно перевірити сумісність препаратів.

Cпосіб дії

Інсектицид ФАС є препаратом контактно-кишкової дії. Він виступає збудником нервової системи паразитів, що призводить до паралічу і загибелі. ФАС дієвий проти трипсів, блішок, довгоносика, совки, колорадського жука, сарани і багатьох інших шкідників.

Норми використання

ФАС інсектицид дієвий на різних сільськогосподарських культурах. Їм обробляють:

- Капусту

...
Інсектициду Хлорпірівіт

Застосування інсектициду Хлорпірівіт.

Інсектицид нового покоління хлорпірівіт має великий діапазон використання. Він володіє контактно-кишковим дією. Його можна використовувати в якості фуміганту і реплентора.

Хлорпірівіт випускається у вигляді концентрованої емульсії. Він може бути використаний в приготуванні бакових розчинів з препаратами, що мають нейтральну реакцію. Але все ж перед приготуванням бакової композиції необхідно ретельно перевірити сумісність засобів захисту.

Дія Хлорпірівіта

Препарат надає згубну дію на шкідників різними способами:

- Під час прийому їжі шкідником;

- Під час вдихання парів;

- При прямому контакті з тілом.

Хлорпірівіт призводить до блокування нервової системи комах і павукоподібних шкідників, їх паралічу та загибелі. Хлорпірівіт сприяє повного

...
Фумігант Селфос

Застосування фуміганта Селфос.

Селфос - це унікальні препарат нового покоління для надійного захисту зернових сховищ від шкідників. Його застосовують методом фумігації. Селфос - таблетуванні засіб, який не рекомендується одночасно застосовувати з іншими хімічними речовинами захисту врожаю.

Принцип дії

Селфос надає інсектицидну і родентицидний дію. У період прямого контакту з повітрям селфос має властивість виділяти специфічний газ фосфін, який не має кольору. У слідстві такий фумігації шкідники отримують параліч, у них блокується надходження кисню, вони гинуть. Навіть одноразова обробка здатна повністю знищити шкідників на тривалий час і забезпечити таким чином збереження зерна. Селфос застосовують на елеваторах, зерносховищах, каморах. Він забезпечує повне

...
Фунгіцид на зернові

Використання фунгіцидів для зернових культур.

Застосування фунгіцидних засобів захисту обумовлена ​​великою кількістю шкідливих мікроорганізмів, які живуть в грунті і в навколишньому середовищі. Безліч грибів, інфекційних захворювань, постійні спалахи гнилей - все це може не тільки істотно знизити врожай, а й повністю знищити посіви зернових культур.

Препарати, що борються з інфекціями і грибами

Перед тим, як приступити до обробки, необхідно встановити природу походження захворювання. І тільки тоді можна підбирати дієвий фунгіцид. Засоби захисту зернових культур в період активного росту використовуються двох видів:

- Контактні. Ці засоби захисту діють при безпосередньому контакті зі збудником. Вони працюють на хворих площах з зерновими бездоганно.

...
Фунгіциди для винограду

Засоби захисту виноградника.

Закласти виноградник, виростити молоду лозу, отримати відмінні результати - все це вимагає безлічі знань, старань і часу. Саме тому до всіх періодів роботи необхідно підходити особливо уважно. Спочатку необхідно вибрати посадковий матеріал відмінної якості. На цьому етапі необхідно стежити, що б посадковий матеріал був здоровий. Адже хворі паростки не можуть розвиватися в повній мірі, але вони ж можуть і заразити здорові рослини. Допомогти впоратися з виниклими захворюваннями допоможуть фунгіцидні засоби захисту. Вони прекрасно захищають здорові паростки і лікують хворі. Проти захисних засобів не можуть встояти найпоширеніші захворювання, вони допомагають впоратися з грибковими інфекціями. Фунгіциди діють на помилкову

...
Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.