Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
+38 (096) 733 73 30 +38 (099) 733 73 30
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Інсектициди Колорадських жуків

Щороку в сезон посадки картоплі все дачники і фермери готуються до боротьби з колорадськими жуками. Щорічно величезна кількість врожаю пропадає через це шкідливого комахи. Саме тому сьогодні сучасні сільськогосподарські підприємства застосовують на своїх полях спеціальні хімічні речовини для масового винищення паразитів. Інсектициди є отрута, який повністю знищує комах, заполоняють ділянку.

Способи застосування інсектицидів

Дана отрута застосовується в рідкісному випадку, коли звичні методи боротьби вже не дають результатів. Використання інсектициду вимагає особливої ​​уваги, оскільки він може бути небезпечний не тільки для колорадського жука, а й для людини. Оскільки це отруйна засіб, за допомогою якого знищують комах, сильна концентрація може серйозно нашкодити здоров'ю людей. Саме тому необхідно уважно вивчити інструкцію перед застосуванням. Кожен препарат має свою дозування, яку необхідно дотримуватися при створенні розчину. Існує кілька основних способів застосування даного препарату:

  • обприскування культури;
  • запилення;
  • безпосереднє внесення в грунт.

Обприскування має на увазі використання розбавленого водного розчину, який наноситься на рослини. Запилення здійснюється поширенням порошкоподібної речовини. Останній спосіб має на увазі внесення гранувального, рідкого або порошкового агента в грунт.

Інсектициди за оптовими цінами на hectare.com.ua

Ви можете ознайомитися з асортиментом цієї продукції на нашому сайті. Ми пропонуємо купити оптом якісні інсектициди проти колорадського жука. Даний засіб допоможе повністю винищити шкідливе комаха і захистити свій урожай. У нас представлені товари за розумними цінами і з гарантією якості.

Також на нашому сайті ви можете знайти такі товари:

  • гербіциди;
  • добрива;
  • засоби для захисту врожаю.

Щоб отримати більш детальну інформацію, зверніться за допомогою до наших фахівців. Менеджери компанії проконсультують по всіх питаннях, а також допоможуть вибрати найбільш підходящі варіанти препаратів. Ми також надаємо послуги доставки замовлень по Києву і в інші міста України. Захистіть свій картопля від колорадських жуків за допомогою дієвих інсектицидів!

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.