Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Графік роботи з 8:00 до 20:00 без вихідних
+38 (096) 733 73 30 +38 (099) 733 73 30
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть
Евро-лайтнінг гербіцид

Використання гербіциду евро-лайтнінг.

Гербіциди - це хімічні препарати нового покоління, які допомагають фермерам боротися з бур'янами. Саме таким є Евро-лайтнінг. Цей гербіцид відрізняється широким спектром дії. Він впливає на ті сміттєві культури, які є більш стійкими до інших видів гербіцидів. Саме тому його дуже часто використовують для обробки насіння соняшнику. Крім свого широкого спектра дії, Евро-лайтнінг вважається більш тривалого впливу. Всього одна обробка буде потрібно для соняшника і рослина буде рости в чистоті й достатку. Цей гербіцид прекрасно справляється з дводольними бур'янами культурами. Перед ним не встоять навіть найсильніші бур'яни.

Взаємодія Евро-лайтнінга

Гербіцид Евро-лайтнінг вноситься, як правило, методом обприскування. Це

...
Гербіцид Раундап

Застосування раундапа.

Раундап відноситься до гербіцид засобам захисту. Це препарати, які допомагають боротися з бур'янами культурами і мають хімічне походження. Гербіцид раундап це препарат нового покоління, який надає згубну дію на більшість видів рослин. Універсальний засіб дуже поширене серед хліборобів. Його застосовують в багатьох країнах земної кулі. Раундап відноситься до системних засобів захисту суцільної дії. Тому його необхідно використовувати перед тим, як культура посіяна або до появи її сходів. Гербіцид має властивість не накопичуватися в землі. Він впливає на листя бур'янів або його молоді пагони.

переваги раундапа

Раундап - це улюблений препарат у багатьох хліборобів. Він володіє багатьма перевагами:

-

...
Гербицід Гранстар

Використання препарату гранстар.

Гранстар - це засіб нового покоління, що відноситься до групи гербіцидів. Як правило, його використовують для обробки пшениці або ячменю. Він надає дію на однорічні та багаторічні бур'яни. Його вносять методом обприскування. Гранстар є малотоксичних речовиною. Він швидко розщеплюється на компоненти, потрапляючи в грунт. Засіб для захисту прекрасно зарекомендувало себе в усьому світі як надійне і дієвий засіб. З його допомогою вдається знищити від дуже шкідливих рослин.

Спосіб дії гранстар

Гербіцид гранстар має високу ефективність. Він може впливати більш ніж на сто видів шкідливих культур. Механізм його роботи унікальний:

- Під час обприскування засіб потрапляє на листочки

...
Сучасні засоби захисту рослин.

Землеробство з давніх часів було дуже трудомістким. Але не тільки фізична праця приносить витрати, а й ще і зовнішні чинники відігравали важливу роль у вирощуванні культур. Сучасне землеробство стало менше клопітким. Але впоратися з багатьма проблемами тепер допомагають засоби захисту рослин. Саме вони значно полегшують працю аграрія і істотно збільшують врожай.

Види засобів захисту рослин

Існує величезна кількість препаратів хімічного походження, які допомагають сучасному хліборобові. Це:

- Гербіцидні препарати. Це препарати, які допомагають боротися з надокучливими бур'янами і непотрібними рослинами. Їх використовують не тільки в сільському господарстві, а й в промисловості, лісництві;

- Інсектицидні препарати. Ці препарати допомагають впоратися з

...
Засоби захисту рослин

Для нормального розвитку і зростання сільських культур слід дотримуватися ряду завдань: своєчасно удобрювати якісним продуктом, уважно стежити за температурою, часом поливу і т.п. В цьому випадку у рослини більше шансів вирости, тому що у неї підвищується опір до всіляких захворювань і шкідників (комахи, дрібні гризуни). У разі, якщо рослина все ж піддалася негативних зовнішніх чинників, радимо користуватися всілякими засобами захисту:

- Механічний метод полягають в зборі шкідників (комах) і видаленні пошкоджених сегментів рослини;

- Біологічний метод полягає в застосуванні відварів і настоянок, що володіють захисними властивостями від конкретного виду захворювання або паразита;

- Хімічні засоби захисту рослин, або пестициди -

...