Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
+38 (096) 733 73 30 +38 (099) 733 73 30
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть
Грунтові гербіциди

Застосування ґрунтових гербіцидів у сільському господарстві.

Грунтові гербіциди - це препарати, які вносяться на поверхню грунту. Такі засоби захисту рослин мають хімічне походження. Вони чудово зарекомендували себе як ефективні препарати. Грунтові гербіциди допомагають боротися з шкідливими рослинами в кращому ступені. Вони малотоксичні і не роблять впливу на навколишнє середовище.

Принцип застосування захисних засобів нового покоління

Грунтові засоби захисту використовують до появи паростків культурного рослини. Принцип їх дії криється в створенні так званого екрану. Потрапляючи на грунт, гербіцид споруджує захист. Бур'яни при активному зростанні доходять до такого екрану і гинуть. Вони впливають на бур'яни методом проникнення в листочки. З їх допомогою

...
Гербіциди суцільної дії

Використання гербіцидів суцільної дії.

Засоби захисту, які відносяться до групи гербіцидів, мають хімічне походження і здатні знищити всю зелену масу рослин відносяться до суцільним. Вони допомагають боротися з бур'янами з великим успіхом. При таких обробках знижується кількість механічних обробок, грунт не піддається ерозії.

Що означає гербіцид суцільної типу

Суцільне дію препаратів для захисту культур полягає в їх повне знищення рослинності. Це речовини хімічного походження нового покоління. Всі вони пройшли детальну перевірку і безліч випробувань. Гербіциди суцільної типу дозволені до використання.

Гербіциди суцільної дії прекрасно поглинаються листочками бур'янів і швидко поширюються по всій рослині. Такі препарати сприяють знищенню бур'янів повністю. Повна

...
Гербіциди для кукурудзи

Застосування гербіцидів на кукурудзі.

Кукурудза вже давно зайняла значне місце в сільському господарстві. Її використовують в їжі, вона йде на корм тваринам. Кукурудзу по праву називають царицею полів. Але вирощування її вимагає певних знань. Звичайно ж якщо мова йде про істотні площах.

Вирости міцним рослина в даний час допомагають засоби захисту рослин. Не останнє місце серед них займають гербіциди.

Гербіциди - це засоби захисту рослин хімічного походження, які допомагають впоратися з бур'янами, тим самим забезпечуючи культуру достатньою кількістю сонця, вологи і поживних речовин. Застосування гербіцидів сприяють збільшенню врожайності. Адже вони покликані допомагати фермерам.

Класи гербіцидів для кукурудзи

Всі гербіциди для

...
Гербіцид для соняшника

Гербіцид для соняшника.

Очистити площу, засмічену великою кількістю шкідливих рослин, можна за допомогою гербіцидів. Ці хімічні препарати дозволяють значно знищити бур'яни і забезпечити рослини необхідними природними компонентами - сонцем, вологою, наявністю мінеральних речовин.

Особливо в застосуванні гербіцидів потребує соняшник. Це культура з пізніми сходами і період активного росту у неї припадає на значно пізня година, коли бур'яни вже господарюють в повній мірі. Як правило гербіциди, які використовуються для захисту рослини сонця діляться на:

- Общеістребітельние. Ці препарати використовуються для обробки площ в осінній період, коли поле прибрано. Також ці кошти можна застосовувати навесні за 14 днів до посіву соняшнику. Общеістребітельнимі

...
Евро-лайтнінг гербіцид

Використання гербіциду евро-лайтнінг.

Гербіциди - це хімічні препарати нового покоління, які допомагають фермерам боротися з бур'янами. Саме таким є Евро-лайтнінг. Цей гербіцид відрізняється широким спектром дії. Він впливає на ті сміттєві культури, які є більш стійкими до інших видів гербіцидів. Саме тому його дуже часто використовують для обробки насіння соняшнику. Крім свого широкого спектра дії, Евро-лайтнінг вважається більш тривалого впливу. Всього одна обробка буде потрібно для соняшника і рослина буде рости в чистоті й достатку. Цей гербіцид прекрасно справляється з дводольними бур'янами культурами. Перед ним не встоять навіть найсильніші бур'яни.

Взаємодія Евро-лайтнінга

Гербіцид Евро-лайтнінг вноситься, як правило, методом обприскування. Це

...
Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.