Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
+38 (096) 733 73 30 +38 (099) 733 73 30
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть
Селітра

Селітра

Понад століття тому селітру стали використовувати в сільському господарстві як добриво. Вона швидко зміцнила свої позиції, показавши себе, як працює засіб. Сьогодні селітра все так само популярна. Вона має безліч переваг, а недолік тільки один - вона є вибухонебезпечною речовиною. Але незважаючи на це вона широко використовується на полях, городах, в саду.

До складу селітри входить азот, який легко поглинається культурами. А він робить благотворний вплив на зелені насадження. Селітра робить рослини більш сильними і стійкими до несприятливих факторів природи.

Використання селітри

Більшість аграріїв при вирощуванні культур використовують селітру. Її застосовують і в домашньому садівництві, і на городі. Вона

...
Пестициди в Україні

Пестициди в Україні

Хімічні засоби, які застосовуються в сільському господарстві для знищення шкідливих комах і інфекцій відносяться до групи отрутохімікатів і називаються пестицидами. Найпоширенішими вважаються:

- інсектицидні засоби захисту. Ці препарати борються з нашестям комах і теплокровних шкідників;

- фунгіцидні засоби захисту. Ці препарати борються з інфекціями і грибами;

- гербіциди. Ці засоби захисту використовуються для боротьби з непотрібною рослинністю;

- десиканти. Ці кошти зневоднюють рослини, приводячи до їх загибелі. Їх застосовують для боротьби з непотрібною рослинністю і для своєчасного дозрівання культур.

Засоби захисту комплексної дії

Всі засоби захисту розподіляються на препарати вузької спрямованості і комплексні. Засоби захисту з вузькою

...
УкраВіт

Засоби УкраВіт

Захисні засоби для рослин мають особливе місце в сільському господарстві. Для прекрасних результатів необхідно вибирати тільки якісні препарати. Укравіт - це найкращі засоби захисту рослин. Це підтверджує безліч позитивних відгуків і багаторічна робота компанії.

Сучасний виробник виготовляє пестициди і добрива нового покоління. Він також спеціалізується на виготовлення інсектицидів. Вся продукція Укравіт проходить безліч лабораторних досліджень. Вона відрізняється високою дієвістю та безпекою.

Захист від Укравіт - економічність і дієвість

Компанія Укравіт спеціалізується на розробці економічно вигідних продуктах захисту. Її продукти придатні для застосування у всіх областях країни, так як відповідають кліматичними показниками регіонів. Компанія дозволяє значно знизити витрати на

...
Карбамід

Використання карбаміду.

Карбамід використовують землероби і садівники. ВІН сприяє збільшенню врожайності. Це азотне добриво, що стимулює ріст і зав'язування плодів. Адже саме азоту дуже часто не вистачає рослині в період активного росту. У народі карбамід називають сечовиною. У неї входять понад 50% азоту. Завдяки цьому карбамід істотно підвищує показники врожайності.

Опис карбаміду

Карбамід вважається одним з найбільш концентрованих засобів. Він має хімічне походження. Карбамід, як правило, виготовляється у вигляді гранул. Розфасовки азотного речовини залежать від величини площі, але яку буде вноситься карбамід. Добриво містить азот - дуже тверда речовина. Він погано вбирає вологу, яка є в навколишньому середовищі. Ця його

...
АКЦІЯ!!!

Зареєструйся на сайті та отримай безкоштовну доставку на перше замовлення.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.