Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
+38 (096) 733 73 30 +38 (099) 733 73 30
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Використання хімічних препаратів на власній ділянці.

Сучасні препарати для захисту рослин все частіше застосовують для знищення шкідників різних видів на дачі або в приватному будинку. Використання спеціальних засобів захисту дозволяє при менших трудових витратах домогтися прекрасного результату.

Використання гербіцидів в саду

Гербіциди - це препарати хімічного походження, які знищують сміттєві культури. Існують системні та контактні препарати.

- Системні гербіциди дозволяють знищити рослину від кореня до зеленої маси повністю. Препарат всмоктується культурою і знищує її зсередини;

- Контактні гербіциди дозволяють знищити тільки ті рослини, на які безпосередньо потрапили.

В саду гербіциди використовуються обох видів. Головною вимогою є те, що препарати не повинні потрапляти на культурні рослини. Застосування гербіцидів в саду дозволяє значною мірою скоротити механічні обробки міжрядь. А це в свою чергу допомагає зберегти вологість і поживні речовини в грунті. Гербіциди допомагають повністю позбутися від настирливих бур'янів при вирощуванні малини і смородини. Використовуючи виборчі препарати можна прекрасно впоратися з певним видів бур'янів на клумбі і в городі.

Використовуючи гербіциди перед висадкою квітів можна отримати продовження цвітіння і чисті клумби.

Сучасні препарати хімічного походження вважаються безпечними засобами для людей і навколишнього середовища. Але використовувати їх необхідно строго по інструкції, дотримуючись концентрації і методів обробки. Також варто пам'ятати і про особистий захист.

Переваги та недоліки препаратів

Багато сучасних препаратів повністю вбивають бур'яни. Вони не накопичуються в грунті. Засоби дуже високоефективні у використанні, їх легко застосовувати. Головним недоліком гербіцидів є те, що вони не впливають на насіння, а бур'яни розмножуються саме ними. Тому однорічні сміттєві культури і доводиться знищувати щороку. А розлітається насіння по всій ділянці дуже швидко, маленькі сміттєві культури швидко ростуть і перетворюються на справжнє лихо.

Використання гербіцидів у сільському господарстві і при веденні особистого господарства все частіше і частіше зустрічається серед садівників - любителів. Адже ці препарати повністю безпечні і не накопичуються грунті і коренеплодах. Їх використання строго по інструкції дають прекрасні результати. Сад та ділянка буде завжди чистим і доглянутим.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.