Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
+38 (096) 733 73 30 +38 (099) 733 73 30
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть
Десикація рослин та правильність її проведення.

Хімічний захід підсушування сільськогосподарських рослин, який проводять перед збиранням урожаю з метою прискорення дозрівання. Десикація рослин є важливий агротехнічний прийом, що дає можливість в оптимальні терміни зібрати врожай, зменшити  вологість зерна та знищити бур’яни на посівах.

У цьому році склалися особливі погодні умови, що вимагають провести десикацію перед збиранням пізніх культу. До пізньостиглих відносяться посіви сої та соняшнику. Дані культури дозрівають нерівномірно, уражаються  різними хворобами та схильні до осипання насіння, тому їх завчасне збирання є важливим для отримання високих і якісних врожаїв.

Десикація сої є добре вивчений і апробований захід, який скорочує вегетаційний період та прискорює збирання від п’яти до

...
Жнива-2018: збиральна кампанія триває вже у 8 регіонах

Станом на 27 червня до збирання зернових культур долучилися аграрії Кіровоградської та Закарпатської областей. Нагадуємо, що першими почали жнивувати у Миколаївській, Одеській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській та Вінницькій областях.

Загалом вже зібрано 1716 тис. тонн зерна нового врожаю з 559 тис. га при врожайності 30,7 ц/га.

У розрізі культур намолочено:

– озимої пшениці 552 тис. тонн з 185 тис. га при врожайності 29,8 ц/га;

– озимого ячменю 1135 тис. тонн з 355 тис. га при врожайності 32,0 ц/га;

– гороху 29 тис. тонн з 19 тис. га при врожайності 15,6 ц/га.

Крім того, у Запорізькій, Одеській, Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській, Донецькій та

...
ПОВІДОМЛЕННЯ про фітосанітарний стан с/г культур на 25.05.2018р.

                  У Південних і Центральних регіонах, на посівах озимих та ярих культур проходить масовий розвиток усіх стадій клопа шкідливої черепашки. Також посіви зернових колосових масово пошкоджують пшеничний трипс, хлібні блішки, п’явиці, злакові мухи, попелиці, цикадки та інші. Захисні заходи проводять наступними препаратами: Антиколорад 0,2 – 0,5 л/га, Антиколорад Макс 0,1 -0,25 л/га, Контакт Плюс 0,15 л/га, Хлорпірівіт – Агро 0,75 – 1,0 л/га,  Фас 0,15 л/га, Залп 0,75 – 1,1 л/га, Наповал 0,1 – 0,15 л/га та інші.

                  Повсюди доцільно оздоровити від борошнистої роси, септоріозу, бурої листкової іржі, кореневих гнилей, гельмінтоспоріозу. За наростання розвитку хвороб листя, а також у разіАякс

...
Офіційні дистриб'ютори компанії "Євросем"

Підтвердження що ми є офіційним дистриб'ютором компанії "Євросем" в 2018 році.

Ви все ще не знаєте як вирахувати норму висіву насіння?

      Оптимальна норма висіву

      Оптимальна норма висіву різниться для кожної культури, кліматичної зони, типу ґрунту, маси тисячі зерен, схожості насіння та навіть сорту чи гібриду. Усі ці фактори варто враховувати для того, аби визначити оптимальну норму висіву. Існує формула для розрахунку оптимальної норми висіву: рекомендовану норму висіву даного сорту чи гібриду множимо на масу тисячі зерен, поділену на тисячу, і отримуємо масу насіння необхідного для посіву.

      Наприклад, рекомендована густота стояння кукурудзи у вашій кліматичній зоні 80 тисяч рослин на гектар, маса 1000 зерен 250 грам, тому формула розрахунку буде виглядати таким чином: 80000*250/1000=20000 грам, або 20 кілограмів. Проте варто також

   

   

   

   

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.